logo

Jsem i na Facebooku. Stačí klik a jste tam...úvod

kurzy

kurzy reiki

výklad tarotových karet

výklad zdarma

automatická kresba

kyvadlo

reiki

reiki pro zvířátka

alergie

čakry

o mně

ceník


kurzy reiki               Kurzy ReikiReiki.
Je to životodárná energie přicházející z universa a je jen na nás, zda se jí naučíme používat a zda jí chceme používat. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i emocionálními problémy a dojít k poznání a pochopení smyslu našeho života. Člověk se již po I. stupni otevře svými energetickými kanály této energii. Tato síla uvolňuje duševní blokády, které bývají často příčinou našich neduhů. Nečekejme zázraky, ale nechme Reiki, aby nám pomáhala. Každý se o jejích účincích může přesvědčit.

Energii Reiki bereme z okolního prostoru a předáváme jí lidem, kteří jí mají málo. Pokud se naladíme na Reiki, kdykoliv můžeme naší energii doplnit, takže máme energii stále a nemůžeme si tedy ublížit tím, že pomáháme druhým.

Kurzy dělám ve velmi malých skupinkách, maximálně 6 osob, tak aby pro každého byl dostatek času a mohla jsem se každému věnovat osobně. Ke každému kurzu obdržíte tištěná skripta, takže se vždy můžete vrátit k tomu, co jsme probírali. Samozřejmě, případné dotazy Vám ráda mailem zodpovím i kdykoliv později po absolvování kurzu.

Kurzy probíhají u (viz kontakt).

Začínáme v 13:20 hod.
(spojení ČD z Prahy Masarykovo nádraží 12:40 hod, příjezd do zastávky Libčice nad Vltavou-Letky v 13:04 hod. Z předního vagónu jděte ve směru jízdy k závorám, přes ně vlevo do mírného kopce k hlavní silnici, přejděte přes přechod a jste na místě, je to asi 3 min chůze.)
Konec tak kolem 18:30 hod.

Čaj a káva bude k dispozici, přineste si pomůcky, přezůvky, hlavně dobrou náladu a chuť se učit.

1. stupeň

Budete naladěni na zdroj léčivé energie Reiki a dokážete tuto energii přijímat a předávat přikládáním rukou. 1. stupeň Reiki je určen hlavně pro samoléčení, ale i pro léčení druhých doteky rukou. Zasvěcení do prvního stupně lze podstoupit během jednoho dne. Ale většina mistrů Reiki zasvěcení během jednoho dne nedoporučuje - bývá psychicky náročné, tudíž se zasvěcení většinou dělí na 2 dny. Také je zde pak větší prostor na vyzkoušení terapie v praxi.

Cena za dvoudenní kurz 1.500,- Kč, za jednodenní 1000,-Kč

2. stupeň

Bude Vám předána část symbolů, jejichž používání modifikuje a umocňuje účinky Reiki. Dokážete nyní působit nejen bezprostředním dotykem dlaní, ale i na dálku (třeba na druhý konec světa), zvýší se působení na nejen fyzické, ale i psychické a emocionální problémy. Dokážete působit i v čase.

Cena 2000,- Kč

3. stupeň – mistr Reiki léčitel (III.A)

Nejvyšší stupeň zasvěcení pro ty, co se chtějí věnovat léčení, většinou se domlouvá individuálně.

Cena 4000,- Kč

4. stupeň – mistr Reiki učitel (III.B)

Pak můžete zasvěcovat a vyučovat Reiki všech stupňů včetně samotného mistrovského. Pouze individuálně po dohodě.

Kurz Termín Poznámka
Reiki II 9.března .
Reiki I 24.března .
Reiki I 6.-7.dubna dvoudenní
Reiki I 18.-19.května dvoudenní
Reiki II 8.června .
Reiki I 29.června .
Reiki I 20.-21.července dvoudenní


Další kurzy

počítadlo.abz.cz

© Payakas 2013